facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Online Directory City
B1 -AQUARIUSS
senator

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe BAŁTYK

  Sanatorium Uzdrowiskowe BAŁTYK

  +48 94 355 34 34
  Sanatorium Uzdrowiskowe BAŁTYK

  Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w malowniczym Kołobrzegu oferuje Państwu pobyty wczasowe, sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz weekendowe. Unikatowe położenie naszego obiektu bezpośrednio nad brzegiem morza zapewni Państwu wspaniały wypoczynek i kurację przy akompaniamencie szumu fal – najpiękniejszej muzyki Morza Bałtyckiego.

  • www
  • Rodziewiczówny 1, Kołobrzeg 78-100
   Tel.: +48 94 355 34 44
   To the sea: 200m   Prices from: 159,00zł
  • Ask a Question

  Galery


  Offer

  Tylko u nas skorzystają Państwo z bezcennych bogactw kołobrzeskiego uzdrowiska – dobroczynnej solanki oraz borowiny.

  Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Bałtyk” w budynku Bałtyk I oddaje do Państwa dyspozycji 169 malowniczo położonych i przestronnych pokoi i apartamentów znajdujących się od 2 do 6 piętra.

  Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Bałtyk II” oferuje 141 komfortowo wyposażonych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi oraz apartamentów.

  W obiekcie znajduje się Restauracja, Cafe Bałtyk, Bar Patio, Lobby Bar "Cafe Gruszecki".


  #Dodatkowe atrakcje#

  Profesjonalnie wyposażona baza zabiegowa zapewni naszym Gościom poprawę stanu zdrowia i samopoczucia na najwyższym poziomie. Liczne zabiegi rehabilitacyjne, odnowy biologicznej i wellness przyczynią się do złagodzenia lub usunięcia dolegliwości oraz przeniosą Państwa w świat głębokiego relaksu i odprężenia.

  Zapraszamy również klientów biznesowych do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, szkoleń oraz bankietów. Dysponujemy elegancką salą konferencyjną i oryginalnym ogrodem zimowym, które razem tworzą idealne warunki dla tego typu spotkań.

  Swoje drzwi otwiera dla Państwa Kompleks Basenów „Morska Odyseja”z basenem solankowym, sportowym, jaccuzi i Światem Saun. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi.

  Po raz pierwszy od 150 lat w Kołobrzegu mają również Państwo możliwość zażywania inhalacji w naszej nowo otwartej tężni solankowej.


  Location